Get Adobe Flash player

 

 

Protokół z przeprowadzenia konkursu na plakietkę

XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego „Liść Dębu”

dla uczniów szkoły podstawowej

Przeprowadzony został konkurs na plakietkę XVIII Wojewódzkiego Festiwalu

Artystycznego „Liść Dębu” Dąbrowa 2017.

Celem konkursu było zaprojektowanie plakietki Festiwalowej dla uczestników, gości

honorowych i organizatorów Festiwalu. Zgodnie z regulaminem konkursu najciekawsze

projekty będą nosili uczestnicy tegorocznego Festiwalu. Wykonanie projektu było zlecone

w formie elektronicznej.

Termin oddania prac był ustalony na 21.04.2017 r.

W konkursie wzięło

udział 39 uczniów z klas I-III i IV-VI. Został wyłoniony jeden laureat, oraz 8 prac

zostało wyróżnionych : I miejsce: Damian Półtorak 2a, Wyróżnienie: Julia Kruczek VI a,

Tomek Sobala II b, Julia Langner VI a, Justyna Florianowicz VI a, Klaudia Brzozowska VI

a, Mikołaj Krzywy VI a, Ignacy Olender VI a, Iza Sydor IV b udział w konkursie wzięli:

Bartłomiej Kosiński VI a, Bianka Walków III a, Dawid Konwisarz III a, Dominika Siuzdak

IVb, Izabela Bania III a, Julia Łopata IV b, Kamil Antosz VIa, Kamil Konwisarz VI a,

Kamil Olszewski VI a, Kamil Szczepaniak III a, Kamila Wiśniewska III a, Kinga Nowak III

a, Julia Dec IV b, Łucja Kleszczewska IV b, Maciej Kulikowski III a, Maciej Rusnak VI a,

Maja Koziołek III a, Małgorzata Cisowska IV b, Michał Łokcewicz IV b, Milena

Szymaczewska IV b, Ola Kulikowska III a, Olaf Januszewski VI a, Oliwia Makuch III a,

Patrycja Szeremeta IV b, Patryk Półtorak III a, Paulina Marszał III a, Paulina Szeremeta

IV b, Szymon Kotynia VI a, Wiktor Wienczek IV b, Wiktoria Gawin III a.

 

Dąbrowa , 24 kwietnia 2017 r.

 

 

 

 

Dąbrowa 12-13 maj 2017r.


Protokół przesłuchań duetów i zespołów

XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego Liść Dębu – Dąbrowa 2017


Jury w składzie:


1.Katarzyna Kaczmarczyk

2.Linda Wencel

3.Zbigniew Janowski

4.Robert Rutowicz

5.Maria Przebindowska


Po przesłuchaniu duetów postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:


DUETY


Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:


I miejsce - nie przyznano

II miejsce - Justyna Kowalczyk i Patryk Pacek- PSP nr 3 Brzeg

II miejsce - Julia Kowalska i Zofia Krupa- PSP nr 1 Brzeg

III miejsce - nie przyznano


Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:


I miejsce – Paweł Bazal i Grzegorz Frątczak- PSP nr 3 Brzeg

I miejsce - Lena i Nadia Jachymek- ZSS Krapkowice

II miejsce- nie przyznano

III miejsce- nie przyznano

Wyróżnienie:

Olga Mikołajczyk i Katarzyna Kosmala- PSP nr 3 Namysłów


Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej Domy Kultury:


I miejsce- nie przyznano

II miejsce- Patrycja Seredyka i Dominika Taboł – GOKiR Dąbrowa

III miejsce- nie przyznano


Kategoria klas I-III gimnazjum:


I miejsce –Maja Czerepanak i Natalia Nowak – PG nr 1 Ozimek

II miejsce – Wiktoria Malik i Julia Mikuliszyn- ZGSP Pawłowiczki

III miejsce – Justyna Gaczkowska i Magdalena Mazur – ZS Dąbrowa

Wyróżnienie: nie przyznano


Kategoria klas I-III gimnazjum Domy Kultury:


I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie- Duet Wokalny WIZJA – GOK Dobrzeń Wielki


Po przesłuchaniu zespołów postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:


ZESPOŁY


Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:


I miejsce - Jedyneczki- PSP nr 1 Brzeg

II miejsce - Allegro – ZS Dąbrowa

III miejsce - Małe Nutki – GZS Ozimek

Wyróżnienie:

Allegro – PSP nr 3 Brzeg


Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:


I miejsce- Gama – PSP nr 4 Namysłów

II miejsce- Cantare 1 – ZGSP Pawłowiczki

III miejsce – Kwartet Wokalny- NSP Grabina

Wyróżnienie:- Nutki – PSP nr 3 Ozimek


Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej Domy Kultury:


I miejsce- nie przyznano

II miejsce – Studio Piosenki Juniorki – CKTiR Popielów

II miejsce – Zespół Wokalny FRELKI – GOK Dobrzeń Wielki

III miejsce – nie przyznano


Kategoria klas I-III gimnazjum:


I miejsce - Cantare 2 – ZGSP Pawłowiczki

II miejsce -My – PG nr 1 Ozimek

III miejsce – Kaprys - ZS Dąbrowa


Kategoria klas I-III gimnazjum Domy Kultury


I miejsce - nie przyznano

II miejsce - Studio Piosenki Seniorki – SCKTiR Popielów

III miejsce - nie przyznano

Wyróżnienie - nie przyznano


Nagrody pozaregulaminowe :


Nagroda „Malowany Ptak” TPO : Paweł Bazal i Grzegorz Frątczak PSP nr 3 Brzeg


Nagroda Starosty Opolskiego: Maja Czerepanak i Natalia Nowak PG 1 Ozimek


Nagroda Wójta Gminy Dąbrowa: Jedyneczki PSP nr 1 Brzeg



 

Dąbrowa, 12-13 maja 2017 r.


Protokół przesłuchań solistów

XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego Liść Dębu – Dąbrowa 2017


Jury w składzie:

1.Wiesława Pośpiech

2. Kornelia Thiel

3. Katarzyna Wybraniec

4. Zbigniew Janowski


Po przesłuchaniu wykonawców postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:


Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:


I miejsce : Martyna Olchawa – SP nr 3 Nysa

II miejsce: Zofia Chyra – ZSP Gosławice

III miejsce: Maria Mykita – PSP nr 2 Opole

Wyróżnienia: Aurelia Miosga – ZSP Gosławice

Lena Miążek – PSP nr 2 Opole


Kategoria Domy Kultury I-III szkoły podstawowej:


I miejsce : nie przyznano

II miejsce: Samanta Miensok- Klub Wokalisty Prószków

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano


Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:


I miejsce: Hanna Szkudlarek- SP nr 3 Namysłów

II miejsce: Julia Kler – ZSP Gosławice

III miejsce: Katarzyna Kierpal- SP nr 3 Ozimek

Wyróżnienia: Julia Kuś – ZS Skoroszyce

Julia Żełudkowska - ZS Lisięcice


Kategoria Domy Kultury IV-VI szkoły podstawowej:


I miejsce : nie przyznano

II miejsce: Wiktoria Burzec- OK Niemodlin

III miejsce: Hanna Kotula – GOKiR Dąbrowa

Wyróżnienia: nie przyznano


Kategoria klas I-III gimnazjum:


I miejsce: Damian Lis – PG nr 4 Brzeg

Jessica Stellmach – PG nr 7 Opole

Julian Iwański - ZS Dąbrowa

II miejsce: Zuzanna Azorkiewicz – ZS Skoroszyce

III miejsce: Aleksandra Ryszka – GLZS Wołczyn

Maria Grądow- PG nr 7 Opole

Wyróżnienia: Maciej Drzazga- ZGSP Pawłowiczki


Kategoria Domy Kultury I-III gimnazjum:


I miejsce : Anna Bobola- Samorządowe CKTiR Popielów

II miejsce: -

III miejsce: -

Wyróżnienia: Zofia Martyniszyn – Studio Piosenki „Wielokropek” Wołczyn

Milena Łyga- MDK w Opolu


Nagroda Marszałka Województwa- Damian Lis – PG nr 4 Brzeg

Nagroda Wójta Gminy Dąbrowa: -

Nagroda im. Karola Musioła: -

Nagroda Dyrektora Dyrektora GOKiR w Dąbrowie: Hanna Szkudlarek SP nr 3 w Namysłowie


Nagroda pozaregulaminowa: Osobowość Festiwalu przyznana przez

Filharmonię Opolską : Damian Lis PG nr 4 Brzeg


 

 

PLAN DNIA – PIĄTEK


9.00 - 9.25 – rozpoczęcie Festiwalu

9.25 - 10.30 – kategoria kl. I-III szkół podstawowych i kl. I-III z domów kultury

10.30 - 12.15 – kategoria kl. IV-VI szkół podstawowych i kl. IV-VI z domów kultury

12.20 - 13.20 – przerwa

13.20- 14.40 - kategoria kl. I-III szkół gimnazjalnych i kl. I-III gimnazjum z domów kultury

ok. 15.30 ogłoszenie wyników przesłuchania solistów i zakończenie 1-go dnia Festiwalu


PLAN DNIA –SOBOTA


9.00 - 9.25 – rozpoczęcie Festiwalu

9.25 - 10.15 – kategoria DUETY (kl. I-III, IV-VI i gimn.)

10.15 – 11.15 – kategoria zespoły kl. I-III szkół podstawowych

11.15 – 12.15 – przerwa

12.15- 13.15 kategoria zespoły IV-VI i kl. I-III szkół gimnazjalnych i domy kultury

13.15 – 14.15 przerwa

ok. 14.15 - ogłoszenie wyników konkursu plastycznego impresje muzyczne,

wyników przesłuchań duetów i zespołów, zakończenie

XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Liść Dębu - Dąbrowa 2017




 

 

 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

„IMPRESJE MUZYCZNE”

XVIII WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU ARTYSTYCZNEGO „ LIŚĆ DĘBU”

12 – 13.05.2017r.

Na konkurs wpłynęło 48 prac plastycznych. Tegoroczne prace konkursowe wykonane zostały barwnymi i różnorodnymi technikami plastycznymi i wyróżniał je wysoki poziom artystyczny. Uczniowie wykazali się kreatywnością , w oryginalny sposób zinterpretowali tematy tegorocznych impresji. Komisja postanowiła nagrodzić następujących uczniów:


KATEGORIA KLASY I –III SP

I miejsce

Aleksandra Kulikowska – ZS Dąbrowa

Rozalia Bednarz – PSP nr 1 Brzeg

Nina Ciszewska – SP nr 1 Niemodlin

II miejsce

Kinga Nowak – ZS Dąbrowa

Wiktoria Śliwka – SP nr 1 Niemodlin

Hanna Waś – ZS Dąbrowa

III miejsce

Dawid Białomazur – SP nr 3

Nysa Hanna Lisowska – PSP nr 14 Opole

Karolina Malinowska – PSP nr 14 Opole

Wyróżnienia :

Maria Łuszcz – SP nr 3 Nysa

Wojciech Husak - SP nr 3 Nysa

Maja Koziołek – ZS Dąbrowa

Bianka Walków – ZS Dąbrowa

Zuzanna Gasek – ZS Dąbrowa

Maciej Kulikowski – ZS Dąbrowa

Diduch Wojciech – ZS Dąbrowa


KATEGORIA KLAS IV- VI SP

I miejsce

Martyna Waligóra – PSP nr 3 Brzeg

Lisowska Agata – PSP nr 14 Opole

II miejsce

Lisowska Joanna – PSP nr 14 Opole

Aleksandra Łuszcz – SP nr 3 Nysa

III miejsce

Alicja Henek – PSP nr 9 Opole

Wyróżnienia

Katarzyna Borecka – SP nr 3 Ozimek


KATEGORIA KLAS I –II GIMNAZJUM

I miejsce

Agnieszka Poliwoda – GZS gimnazjum nr 1 Ozimek

II miejsce

Angelika Dzieciuch – Zespół Szkół Sportowych nr 1 Krapkowice

III miejsce

Elżbieta Klinkiewicz - PG nr 7 Opole

 

 

 

 

Do pobrania:

 

PLAKAT

REGULAMIN FESTIWALU I KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

 

Uwaga!!!!! Ważna informacja dla opiekunów:
Podkład dostarczany akustykowi podczas Festiwalu należy umieścić na dwóch nośnikach.

Dziennik Lekcyjny

Godziny lekcyjne

 

1. 8:05 - 8:50

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5.11:40 - 12:25

6. 12:40 - 13:25

7. 13:40 - 14:25

8. 14:30 - 15.15

Zegar

Ulti Clocks content

Foto

DSCN4109.JPG

Informacje dnia


Dzisiaj jest: Piątek
18 Października 2019
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Kalkulator

profesjonalny

Sonda

Twój ulubiony przedmiot?
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 


Copyright © 2010 IK. All Rights Reserved.